تبلیغات
رسانامهر Rasanamehr - فراخوان مسابقه عکس جشنواره فیلم کودکان و نوجوانانفراخوان مسابقه عکس جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان
 
 
 

مهر منبع: مهر

فراخوان مسابقه عکس بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی کودکان و نوجوانان اصفهان منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، فراخوان اولین دوره مسابقه عکس بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان که دبیری آن بر عهده مهدی دلخواسته و آرش صادقی (عکاسان سینما) است، اعلام شد.

موضوع این مسابقه عکس‌های فیلم‌های کودک و نوجوان سینمای ایران انتخاب شده است. مقررات حضور در جشنواره نیز بدین صورت اعلام شده است:

1ـ شرکت تمام عکاسان فیلم های سینمایی که فیلم های تولید شده مربوطه در جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان سال های 88 -89 – 90 در بخش مسابقه حضور داشته اند.

2ـ هر عکاس می‌تواند 5 قطعه عکس از هر فیلم (4 صحنه و 1 پشت صحنه) به صورت رنگی یا سیاه و سفید در اندازه 45 × 30 (فول فریم) و مات به صورت چاپ شده ارسال کنند.

3ـ علاوه بر عکس‌های ارسالی باید لوح فشرده ای حاوی عکس‌های مورد نظر با فرمت Tif یا Jpg با عرض حداقل cm50 و dpi 300 به همراه عکس پرسنلی عکاس به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

آخرین مهلت ارسال عکس به دبیرخانه جشنواره 12 آبان ماه 1390در نظر گرفته شده است و شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به نشانی تهران، خیابان سی تیر، بنیاد سینمایی فارابی، دبیر خانه بخش عکس بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان (دبیر خانه جشنواره) ارسال کنند